Mielos ponios ir panelės,

Šiuolaikinių vakarinių drabužių salonas„Madmuazelė“ parduoda ir nuomoja ypatingai progai skirtas sukneles ir aksesuarus , teikia išskirtinio dizaino naujoviškas įdėjas ir originalius produktus, kokybę ir vertę. Kokteilinės, Vakarinės, Proginės, Vestuvinės suknelės.

Salono „MADMUAZELĖ“ gaminiai tinka įvairaus amžiaus moterims ir merginoms. Mūsų tikslas – kiekviena moteris turi jaustis patogiai ir pasitikėti savimi.
Čia rasite įvairių dydžių, plačios spalvinės gamos suknelių, korsetų, sijonų, proginių palaidinių pasirinkimą už minimalią kainą.

Suknelės – tiks bet kokiam viešam renginiui ar progai, vestuvių iškilmėms, furšetui, teminiam vakarėliui, Naujųjų Metų sutikimui, jubiliejui, šimtadieniui ar išleistuvėms – nuo modernios, stilingos klasikos iki patogių laisvalaikio bei elegantiškų vakarinių drabužių ir aksesuarų!

Aksesuarai – iš gausios pasiūlos galite pasirinkti boa, pelerinų ir lengvo audinio švarkelių, apsiaustų ar skraisčių, dirbtinių gėlių pabroliams, piršliams, gėlyčių į plaukus, įvairių spalvų pirštinių, priklijuojamų liemenėlių, skirtų suknelėms su atvira nugara.

Čia Jūs rasite didžiausią proginių drabužių pasirinkimą Lietuvoje!

Labai džiugu, kad ypatingą gyvenimo akimirką galime Jums pasiūlyti kažką nepaprasto ir nepakartojamo…

 

  • Vilnius